NLdoet fb 2020 small'Ons Dorpshart klopt'

Ook dit jaar liften we graag mee op de landelijke 'klus-dag' van NL Doet, geinitieerd door het Oranjefonds. De Dorpsraad ontving een bedrag om materialen aan te schaffen om samen met bewoners de leefbaarheid te verbeteren. Er staan een paar leuke klussen op stapel. Help jij mee?

Om 10 uur verzamelen we bij dorpshuis Hof ter Nesse en verdelen we de klussen onder de deelnemers. Iedereen kan meedoen, jong en oud, supporters worden ook gewaardeerd. Neem handschoenen mee en een goed humeur. Dan gaat het zeker lukken. Er is groenonderhoud te doen, plantjes planten, een buizenframe plaatsen, haag snoeien, prullenbak plaatsen.......

Rond 13 uur staat er een heerlijke lunch voor ons klaar. Geef je even op, dan weten we hoeveel 'bammetjes' er moeten zijn.
's Middags gaan we nog een poosje vrolijk verder. Dus als je 's morgens niet kunt, ben je 's middags zeker nog een uurtje welkom!

Natuurlijk hopen we op goed weer, zo niet dan melden we dat op facebook en website.

Samen maken we de kern van ons dorp mooier.